Get Adobe Flash player

Uitslagen

Uitslagen wedstrijden teamkalender 2013
(andere uitslagen: zie “regionaal 2013“)

 

29 september 2013 GP de la Magne
42 FRANCKAERT Gregory
DNF VANREYTEN Joachim
DNF VAN BROEKHOVEN Bram
DNF COOLS Alexander
DNF DULT Jasper

 

29 september 2013 Gooikse Pijl
43 RICKAERT Jonas
70 VAN STAEYEN Kevin
96 VERSCHUERE Seppe
132 GEYSEN Kurt
154 JOSEPH Stijn

 

15 september 2013 Baronie Breda Classic
13 VAN STAEYEN Kevin
41 FRANCKAERT Gregory
DNF COOLS Alexander
DNF DULT Jasper
DNF VAN LAER Titte
DNF VAN BROEKHOVEN Bram
DNS VERSCHUERE Seppe
DNS JOSEPH Stijn
14 september 2013 Nieuwkerken-Waas
20 FRANCKAERT Gregory
21 COOLS Alexander
84 VERGAERDE Otto
85 GEYSEN KURT
90 ONGHENA Matthias
DNS RICKAERT Jonas

 

4 september 2013 Wingene Koers
40 VERSCHUERE Seppe
74 VAN STAEYEN Kevin
79 RICKAERT Jonas
75 GEYSEN KURT
100 JOSEPH Stijn
107 VERSTRAETE Ludwig
DNF VERGAERDE Otto

 

31 augustus 2013 Adinkerke (BvB)
19 JOSEPH Stijn
56 VANOVERBERGHE Richard
58 GEYSEN Kurt
175 VIAENE Jonas
178 VAN STAEYEN Kevin

 

28 augustus 2013 Mem. D. Jonckheere – Oudenburg
9 GEYSEN Kurt
27 DULT Jasper
45 JOSEPH Stijn
50 DE CLERCQ Angelo
114 VAN STAEYEN Kevin
DNF LOGIER Jan

 

 

20 augustus 2013 Omloop van de Grensstreek (Wervik)
11 VERGAERDE Otto
36 VERSCHUERE Seppe
74 JOSEPH Stijn
75 LOGIER Jan
DNF DULT Jasper
DNF VERSTRAETE Ludwig
DNF VAN STAEYEN Kevin
DNF VANOVERBERGHE Richard

 

18 augustus 2013 Liedekerkse Pijl (Beker van België)
43 ONGHENA Matthias
50 VAN STAEYEN Kevin
81 VAN LAER Titte
DNF WYNANTS Nick
DNF VAN BROEKHOVEN Bram
DNF VIAENE Jonas

 

14-18/8 2013 Ronde van Oost-Vlaanderen
Rit 1 Rit 2 Rit 3 Rit 4 Rit 5
9 VERGAERDE Otto 17 21 6 43 59
16 RICKAERT Jonas 2 47 54 59 109
28 DE VOS Gertjan 62 92 22 118 58
30 VERSCHUERE Seppe 15 73 43 48 35
65 COOLS Alexander 75 122 83 68 91
84 DE CLERCQ Angelo 89 165 136 30 30

 

11 augustus 2013 BK tijdrijden Maldegem
7 VIAENE Jonas
9 VERSCHUERE Seppe
20 GOOLAERTS Michael
31 VERGAERDE Otto

 

4 augustus 2013 Antwerpse Havenpijl (Topcompetitie)
51 VAN STAEYEN Kevin
55 DE CLERCQ Angelo
88 VANOVERBERGHE Richard
131 VERGAERDE Otto
DNF VAN LAER Titte
DNF COOLS Alexander
DNF ONGHENA Matthias

 

31/7 – 4/8 2013 Ronde van Namen
Rit 1 Rit 2 Rit 3 Rit 4 Rit 5
8 VAN BROEKHOVEN Bram 42 36 9 20 22
12 DE VOS Gertjan 45 45 26 56 5
15 FRANCKAERT Gregory 40 27 17 34 8
41 DAVID Tom 36 1 78 54 12
105 GEYSEN Kurt 93 121 90 110 93
/ DULT Jasper 143 120 DNF / /

 

1 augustus 2013 Internatie Reningelst
17 VERSCHUERE Seppe
45 VANOVERBERGHE Richard
54 JOSEPH Stijn
DNF DE CLERCQ Angelo
DNF VERSTRAETE Ludwig
DNF VIAENE Jonas

 

24-28 juli 2013 Ronde van Vlaams-Brabant
Rit 1 Rit 2 Rit 3 Rit 4 Rit 5
4. GEYSEN Kurt 16 91 13 58 75
34. COOLS Alexander 156 53 23 19 87
40. GOOLAERTS Michael 130 84 39 86 80
70. DAVID Tom 163 93 135 2 90
125. VAN STAEYEN Kevin 41 4 88 145 10
131. VERSCHUERE Seppe 50 158 20 36 71

 

 

15-19 juli 2013 Ronde van Luik
    Rit 1 Rit 2 Rit 3 Rit 4 Rit 5
1. DAVID Tom 29 100 35 1 2
7. FRANCKAERT Gregory 28 32 23 16 20
33. VAN BROEKHOVEN Bram 14 68 96 101 24
50. DE VOS Gertjan 129 140 38 90 11
/ VANOVERBERGHE Richard 71 27 87 102 DNF
/ WYNANTS Nick 113 56 DNF / /

 

22 juli 2013 Dentergem
14 DE CLERCQ Angelo
21 DE VOS Gertjan
30 VAN BROEKHOVEN BRAM
39 VERSTRAETE Ludwid
42 VANOVERBERGHE Richard
DNF DAVID Tom
DNF VIAENE Jonas
DNF FRANCKAERT Gregory
DNF GOOLAERTS Michael
DNF DULT Jasper
DNF VAN STAEYEN Kevin
DNF VERSCHUERE Seppe

 

15 juli 2013 GP Dubois, Isières
72 GOOLAERTS Michael
DNF COOLS Alexander
DNF DE CLERCQ Angelo
DNF LOGIER Jan
DNF VERSTRAETE Ludwig
DNF VIAENE Jonas
DNF JOSEPH Stijn

 

11 juli 2013 GP Stad Geel (Topcompetitie)
20 DE CLERCQ Angelo
98 GOOLAERTS Michael
103 GEYSEN Kurt
112 DAVID Tom
DNF VAN LAER Titte
DNF WYNANTS Nick
DNF VAN STAEYEN Kevin

 

8 juli 2013 Schaal Schoeters (Beveren)
7 GOOLAERTS Michael
9 DULT Jasper
14 VAN STAEYEN Kevin
23 ONGHENA Matthias
69 FRANCKAERT Gregory
83 GEYSEN Kurt

  

7 juli 2013 Mem. Henri Garnier (Dinant) (Beker van België)
1 DAVID Tom
3 VAN BROEKHOVEN Bram op 2’27″
6 DE VOS Gertjan op 2’32″
49 VERSCHUERE Seppe op 14’50″
DNF ONGHENA Matthias
DNF WYNANTS Nick

 

29 juni 2013 Omloop Het Nieuwsblad (topcompetitie)
29 GEERINCKX Ruben
33 FRANCKAERT Gregory
63 VERSCHUERE Seppe
DNF VERGAERDE Otto
DNF RICKAERT Jonas
DNF DE CLERCQ Angelo
DNF DE VOS Gertjan

 

26 juni  IWT Oetingen
13 DAVID Tom
19 GEERINCKX Ruben
58 DE VOS Gertjan
73 VERSCHUERE Seppe
86 GEYSEN Kurt
DNF WYNANTS Nick

 

25 juni  GP Geluwe
2 DE CLERCQ Angelo
18 VERSTRAETE Ludwig
37 LOGIER Jan
39 GOOLAERTS Michael
84 VANOVERBERGHE Richard
85 COOLS Alexander
DNF JOSEPH Stijn
DNF VAN LAER Titte

 

 

18 juni  Romsée-Stavelot-Romsée
5 DAVID Tom
16 VAN BROEKHOVEN Bram
35 VANOVERBERGHE Richard
41 ONGHENA Matthias
DNF COOLS Alexander
DNF DE VOS Gertjan
DNF FRANCKAERT Gregory
DNF VAN LAER Titte

 

 

29 juni 2013 Omloop Het Nieuwsblad (topcompetitie)
29 GEERINCKX Ruben
33 FRANCKAERT Gregory
63 VERSCHUERE Seppe
DNF VERGAERDE Otto
DNF RICKAERT Jonas
DNF DE CLERCQ Angelo
DNF DE VOS Gertjan

 

 

16 juni 2013 Flèche Ardennaise (Topcompetitie)
40 DE VOS Gertjan
57 VAN BROEKHOVEN Bram
77 VANOVERBERGHE Richard
DNF JONGHENA Matthias
DNF LOGIER Jan
DNF JOSEPH Stijn
DNF FRANCKAERT Gregory

 

8-15 juni 2013 Internationale Thüringen Rundfahrt (DUI)
Proloog Rit 1 Rit 2 Rit 3 Rit 4 Rit 5 Rit 6 Rit 7
52 RICKAERT Jonas 20 66 78 105 19 37 68 60
59 GEERINCKX Ruben 85 73 6 55 2 89 10 5
72 VERGAERDE Otto 106 112 76 101 16 90 59 71
/ DE CLERCQ Angelo 86 28 86 63 13 71 DNF /
/ WYNANTS Nick 116 109 104 DNF / / / /
/ VANREYTEN Joachim 53 98 DNF / / / / /

 

11 juni 2013 Kampioenschap vh Waasland (Belsele)
6 GEYSEN Kurt
35 DE VOS Gertjan
57 LOGIER Jan
120 VAN STAEYEN Kevin
121 ONGHENA Matthias
DNF COOLS Alexander

 

8 juni 2013 Menen Moorslede
4 LOGIER Jan
24 FRANCKAERT Gregory
36 VERSCHUERE Seppe
40 ONGHENA Matthias
52 JOSEPH Stijn
57 VANOVERBERGHE Richard

 

 

2 juni 2013 Mem. Van Coningsloo (Topcompetitie)
10 FRANCKAERT Gregory
12 RICKAERT Jonas
47 GEERINCKX Ruben
73 DE CLERCQ Angelo
122 VERGAERDE Otto
DNF VIAENE Jonas
DNF VAN STAEYEN Kevin

 

 

19 mei Omloop der Kempen (NL)
25 VAN STAEYEN Kevin
46 ONGHENA Matthias
 DNF BELIÊN Andries
 DNF DAVID Tom
 DNF GEYSEN Kurt
 DNF GOOLAERTS Michael
 DNF DULT Jasper

 

18 mei GP Criquielion (topcompetitie)
27 VERSCHUERE Seppe op 33″
66 VIAENE Jonas op 33″
68 RICKAERT Jonas op 33″
74 FRANCKAERT Gregory op 1’10″
120 ONGHENA Matthias op 3’36″
DNF DE CLERCQ Angelo

 

16-19 mei 2013 Ronde de l’Isard (FRA)
Rit 1 Rit 2 Rit 3 Rit 4
11 DE VOS Gertjan 26 26 18 1
21 VAN BROEKHOVEN Bram 70 15 14 12
27 VANOVERBERGHE Richard 20 31 38 37
40 GEERINCKX Ruben 62 57 65 34
60 LOGIER Jan 57 88 58 54
/ VAN LAERT Titte 85 92 86 DNF

 

10-12 mei 2013 Triptyque Ardennais
Rit 1 Rit 2 Rit 3
27. VERGAERDE Otto 24 33 20
46. FRANCKAERT Gregory 117 68 45
62. DE CLERCQ Angelo 102 43 75
/ GEYSEN Kurt 123 DNF /
/ VIAENE Jonas 88 DNF /
/ GOOLAERTS Michael DNF / /
/ RICKAERT Jonas DNF / /

 

8/5 – 12/5 2013 GIRO DELLE REGIONE FRIULI VENEZIA GIULIA (ITA)
Rit 1 Rit 2 Rit 3 Rit 4 Rit 5
15 VAN BROEKHOVEN Bram 48 87 18 12 45
73 ONGHENA Matthias 34 38 63 93 49
85 GEERINCKX Ruben 10 2 123 60 44
/ COOLS Alexander 18 92 85 123 DNF
/ DE VOS Gertjan 96 93 DNF / /

 

 

9 mei 2013 Ronde van Limburg
75 GEYSEN Kurt
DNF VERSCHUERE Seppe
DNF BELIËN Andries
DNF DAVID Tom
DNF VERSTRAETE Ludwig
DNF VAN STAEYEN Kevin
DNF VAN LAER Titte

 

 

5 mei 2013 Circuit de Wallonie (topcompetitie)
27 FRANCKAERT Gregory op 22″
49 VAN BROEKHOVEN Bram op 35″
57 LOGIER Jan op 35″
60 VANOVERBERGHE Richard op 35″
91 DE VOS Gertjan op 1’34″
DNF DE CLERCQ Angelo
DNF VIAENE Jonas

 

1/5 – 5/5 2013 Carpathia Couriers Paths (SVK/ POL)
Proloog Rit 1 Rit 2 Rit 3 Rit 4
57. RICKAERT Jonas

9.

52.

48.

55.

86.

58. VERGAERDE Otto

68.

121.

50.

39.

36.

80. VANREYTEN Joachim

38.

122.

93.

9.

21.

97. VERSTRAETE Ludwig

57.

68.

112.

104.

101.

DNF WYNANTS Nick

115.

94.

DNF

DNF VERSCHUERE Seppe

39.

62.

DNF

 

 1 mei 2013 1-mei prijs Hoboken
15. DE CLERCQ Angelo
16. DULT Jasper
22. VAN STAEYEN Kevin
80. GEERINCKX Ruben
92. GEYSEN Kurt
104. COOLS Alexander
DNF VAN LAER Titte

 

27-28 april  / 8 juni 2013  PK op de weg
Provincie Antwerpen Herselt
U23 en elite zc
4. GEYSEN Kurt
12. VAN LAER Titte
15. COOLS Alexander
16. GOOLAERTS Michael
DNF VAN STAEYEN Kevin
Provincie Limburg St.-Lambrechts Herk
U23/EZC
9. VANREYTEN Joachim
DNF BELIËN Andries
Provincie Oost-Vlaanderen Overmere / Oosterzele
U23
6. DE CLERCQ Angelo
40. DULT Jasper
DNF VERGAERDE Otto
DNF GEERINCKX Ruben
Elite zn contract
25. FRANCKAERT Gregory
27. ONGHENA Matthias
Provincie Vlaams-Brabant Molenstede
5. DE VOS Gertjan
Provincie West-Vlaanderen Oostnieuwkerke
U23
7. VERSCHUERE Seppe
22.  VERSTRAETE Ludwig
76. LOGIER Jan
78. VANOVERBERGHE Richard
88. RICKAERT Jonas
99. VIAENE Jonas
Elite zc Rumbeke
27. JOSEPH Stijn

 

 

20-21 april 2013 Tour du Piémont Vosgien (FRA)
Rit 1 Rit 2 clm Rit 3
14. FRANCKAERT Gregory 17 19 42
38. DE CLERCQ Angelo 38 44 4
74. DE VOS Gertjan 84 80 34
97. ONGHENA Matthias 95 98 36
DNF WYNANTS Nick 96 DNS /
DNF DAVID Tom 120 (h.d.) / /

 

 20 april 2013 Wallaard Memorial (NL)
DNF BELIËN Andries
COOLS Alexander
DULT Jasper
GEYSEN Kurt
GEERINCKX Ruben
JOSEPH Stijn
VAN DYCK Yannick
VAN LAER Titte

 

 

 13 april 2013 Luik-Bastenaken-Luik
25. DE VOS Gertjan
43. VAN BROEKHOVEN Bram
69. VANOVERBERGHE Richard
92. LOGIER Jan
123. WYNANTS Nick
DNF VERGAERDE Otto

 

 

9 / 10 / 13 april 2013 PK tijdrijden individueel
Provincie Antwerpen Malle
U23
3. GOOLAERTS Michael
6. COOLS Alexander
10. WYNANTS Nick
Elite zn contract
3. GEYSEN Kurt
Provincie Limburg Leopoldsburg
U23/EZC
5. VANREYTEN Joachim
Provincie Oost-Vlaanderen Ursel
U23
6. VERGAERDE Otto
26. DULT Jasper
Elite zn contract
6. FRANCKAERT Gregory
Provincie West-Vlaanderen Ruddervoorde – Baliebrugge
U23 Dadizele
3. VIAENE Jonas
4. RICKAERT Jonas
5. VERSCHUERE Seppe
12. LOGIER Jan
23. VANOVERBERGHE Richard

 

 7 april 2013 Omloop van de Glazen Stad (NL)
28 VAN STAEYEN Kevin
44 VAN LAER Titte
60 COOLS Alexander
86 DULT Jasper
121 GOOLAERTS Michael
137 DAVID Tom

 

6-7 april 2013 Tweedaagse van de Gaverstreek
16. RICKAERT Jonas 27. 10.
30. LOGIER Jan 45. 23.
50. VERSCHUERE Seppe 57. 65.
82. VIAENE Jonas 18. 129.
94. GEYSEN Kurt 95. 102.
136. JOSEPH Stijn 164. 109.

 

29-31 maart 2013 Triptyque des Monts et Châteaux
 Eindklassement Rit 1 Rit 2a Rit 2b Rit 3
63. DE VOS Gertjan 81. 76. 81. 35.
66. VANOVERBERGHE Richard 24. 107. 77. 67.
67. VERGAERDE Otto 78. 112. 23. 10.
72. DE CLERCQ Angelo 72. 128. 19. 29.
81. VANREYTEN Joachim 62. 26. 103. 85.
/ DAVID Tom DNF
/ VERSTRAETE Ludwig DNF

 

17/03 GP Nogent sur Oise (FRA)
30 JOSEPH Stijn
DNF DE VOS Gertjan
DNF FRANCKAERT Gregory
DNF ONGHENA Matthias
DNF DULT Jasper
DNF VANOVERBERGHE Richard
DNF VERSCHUERE Seppe
DNF VIAENE Jonas

 

17/03 Zuidkempische Pijl Mol
25 GOOLAERTS Michael
39 GEYSEN Kurt
48 VAN STAEYEN Kevin
67 WYNANTS Nick
89 COOLS Alexander
DNF BELIËN Andries

 

10/03 Kattekoers (Topcompetitie nr 1)
11 DE CLERCQ Angelo
44 JOSEPH Stijn
51 DE VOS Gertjan
DNF VANREYTEN Joachim
DNF LOGIER Jan
DNF VERSTRAETE Ludwig
DNF VERGAERDE Otto

 

10/03 Omloop van het Waasland
11 VAN STAEYEN Kevin
23 DULT Jasper
31 VAN LAER Titte
49 WYNANTS Nick
53 ONGHENA Matthias
83 GOOLAERTS Michael
88 GEYSEN Kurt
DNF VIAENE Jonas

 

3/03 Brussel-Zepperen
7 VERSTRAETE Ludwig
11 VAN STAEYEN Kevin
20 VERGAERDE Otto
29 VANREYTEN Joachim
60 DE VOS Gert-Jan
103 GEYSEN Kurt

 

23/02 Beverbeek Classic
14 VAN STAEYEN Kevin
53 VIAENE Jonas
83 GEYSEN Kurt
90 FRANCKAERT Gregory
108 JOSEPH Stijn
DNF DAVID Tom
DNF BELIËN Andries

 

Sponsors